Adana evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Evden eve nakliye alanında güvenilir firma özelliğine sahip firmamız sizlere kalite taşımacılık sunmaktadır. Eşya taşıma alanında kurumsal firmalar arasındayız.

Bebek Nakliyat
Adana Evden Eve Nakliyat

Taşınma veya yeni ev alma durumunda, karşımıza çıkan en büyük problemlerden biri Adana nakliyat işidir. Eşya taşıma, iş dünyasında ve sosyal hayatta, profesyonelliğe ihtiyaç duyan önemli bir iştir. Taşıma işlemi esnasında, meydana gelen kazalar, bu sektörde profesyonelliğin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Taşınma ile ilgili problemleri en iyi şekilde takip eden şirketimiz, hizmet programını sürekli olarak güncellemektedir. Yeni ve güvenli yük araçlarıyla hizmet veriyoruz ve bu kategoride profesyonel şoför ekibiyle çalışıyoruz. Şehir içi ve şehirler arası nakliye sektöründe tecrübeli olan şoförlerimiz, trafik kuralları çerçevesinde araç kullanmaktadır. Firmamız, gerekli bütün resmi belgelere sahiptir ve şoförlerimiz de şoförlükle ilgili bütün belgelere sahiptir. Ev, ofis ve iş yeri ev taşıma hizmetlerinde, özel yöntemleri tercih ediyoruz.

Pratik ve aynı zamanda çözüm odaklı hareket eden Adana evden eve nakliyat şirketimiz, öncelikle taşınacak eşyayı incelemektedir. Taşınacak eşyanın özelliklerinin yanı sıra miktarı da göz önünde bulundurulmaktadır. Eşyanın miktarı dikkate alınarak, kamyon veya tır gibi yük araçlarından biri tercih edilmektedir. Küçük çaplı eşyalar için, küçük yük araçları tahsis edilmektedir. Taşıma işlemlerinde işleri pratik hale getiren asansörlü araçlar, ağır eşyaların indirilmesinde büyük kolaylık sağlıyor. Saatlerimizi hatta günlerimizi alacak olan eşya taşıma işlemi, asansörlü araçlar sayesinde dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir. Deneyimli işçilerimiz, keşif işleminde yük aracının ve asansörlü aracın park edeceği boşluğu tespit etmektedir. Ayrıca, eşyaların hangi pencereden indirileceği de bu aşamada belirlenmektedir. Marangoz hizmeti ve paketleme hizmeti için gerekli olan eleman ve malzeme, uzman keşif ekibimiz tarafından liste halinde hazırlanmaktadır. Hizmet kalitemizin temelini teşkil eden konu paketlemedir. Adana eşya taşıma işleminde güvenli taşıma işleminin gerçekleşebilmesi için, özel kutular ve profesyonel paketleme elemanları tercih edilmektedir. Adana evden eve nakliyat olarak bu hizmeti titizlikle yerine getirmekteyiz.

Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Adana evden eve nakliyat fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nakliye hizmetimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan konulardan biri de Adana nakliye sigorta hizmetidir. Beklenmedik kazaların meydana getirdiği zararı telafi etmek için, sigortalı taşıma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Sigortalı taşıma hizmetinden faydalanmaya karar verdiyseniz, eşyalar paketlenmeden önce, keşif işlemi esnasında sigorta poliçesini kestirmelisiniz. Sigorta, taşıma süresince geçerlidir ve sigorta şartları çerçevesinde eşyanız zarar gördüğü zaman, sigorta şirketi zararı karşılamaktadır. Eşya taşıma konusunda bütün konularda anlaşma sağlandıktan sonra, sözleşme imzalıyoruz. Sözleşmede, taşıma tarihi, taşıma şartları, tercih edilen hizmet detayları ve taşıma ücreti gibi ayrıntılar yer almaktadır. Taşıma işlemi öncesinde, asansörlü aracımız ve yük aracımız, uygun boşluğa park edilmektedir. Bu aşamada çevre güvenliğini dikkatli bir şekilde takip ediyoruz. Güvenlik şeridi çeken Adana evden eve nakliye ekiplerimiz, ilk aşamada ağır eşyaları asansörlü araçla indirmektedir. Ağır eşyalardan sonra, kırılabilir özelliğe sahip eşyaların kutuları indirilmektedir. Eşyalar istiflenirken, istihap haddi dikkatli bir şekilde takip edilmektedir.

Ağır eşyalar alt kısma, hafif ve hassas eşyalar üste gelecek şekilde istiflenmektedir. İstifleme işleminin ardından şoförlerimiz eşyaları sarsmayacak şekilde hareket ederek, yola çıkmaktadır. Tecrübeye ve profesyonelliğe değer veren şirketimiz, şoför tercihi yaparken, tecrübeye ve profesyonel araç kullanımına önem vermektedir. Şehir içinde ve şehirler arasında güvenle araç kullanan şoförlerimiz, profesyoneldir. Eşya taşıma ekibimiz, paketleme ekibimiz ve marangoz ekibimiz, işinde usta olan kişilerdir. İşinde uzman olmayanlar ekibe dahil etmeyen şirketimiz, deneyim ve tecrübeye önem vermektedir. Fiyatlandırmada, işçilik ve taşıma mesafesi belirleyici rol oynamaktadır. Filomuzda yer alan yük araçları da profesyoneldir. Son model özelliklere sahip olan yük Adana nakliyat araçlarımız, süspansiyonel özellikleri üst seviyededir. Kapalı kasa oldukları için, olumsuz hava koşullarına karşı mükemmel koruma sağlamaktadır. Araçlarımızın sanayi bakımı, vergisi ve sigortası firmamız tarafından takip edilmektedir. Araçlarımız, eşya taşıma işlemi için sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her türlü eşyayı sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese taşıyan personelimiz, sizin için en uygun zaman diliminde eşya taşımaktadır.