Beşiktaş nakliye şirketleri arasında yer alan firmamız, kurulduğu tarihten bugüne eşya taşıma konusunda ön plana çıkmıştır. Nakliye sektörünün İstanbul’daki en büyük temsilcileri arasında yer alan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını sürdürmüştür. Evden eve eşya taşıma, eşya taşıma, ofis taşıma, şehirlerarası nakliye, ev eşyası taşıma gibi hizmetlerin tamamında profesyonel çalışmalar ortaya çıkardık. Son yıllarda sektörde birçok firmanın isminin duyulması, insanların hızlı sonuca varma isteği sonucu isabetsiz seçim yapmalarına sebep olmuştur. Nakliye firmaları arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. İstanbul’un en iyi eşya taşıma firmaları arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken hususlara bakarak şirketimizin hizmetlerinde sunduğu kaliteden şu şekilde bahsedebiliriz:

Nakliye Firmaları Arasında Farkımız Açık!

Ev eşyası taşıma işi başlı başına planlama gerektiren bir iştir. Eğer anlaşma sağlanılan nakliye şirketi işinde tecrübeli değilse taşınma öncesi ve sonrasında çeşitli sorunlarla karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Nakliye şirketi ile anlaştığınız taşınma tarihinde söz verildiği gibi nakliye işleminin eksiksiz tamamlanması gereklidir. Yine bu konuda da işin ehli bir nakliye firması ile anlaşmak söz verilen tarihte taşınmanızı sağlayacaktır. Aksine alanında tecrübesiz ve sadece reklamda işini gösterebilen firmalar bu konularda yaşattıkları mağduriyetlerle bilinmektedir. İnsanlar önceden belirledikleri taşınma tarihlerinde nakliye firması ile anlaşma olurlar ve bu tarihe endeksli izin alır.

Bütün planlama bu tarihe göre yapılmışken nakliye firmasının bir anda taşınmayı herhangi bir bahane ile ertelemesi oldukça can sıkıcı olacaktır. Oysa ki, işinde tecrübeli ve konusunda asla hataya yer vermeyen şirketimiz olası aksilikleri göz önünde bulundurarak hareket eder. İşinizi erteleme değil taşınma tarihinde eşyanızı taşıyacak alternatif çözüme odaklanır. Çünkü şirketimiz müşterisini mağdur etmeden, planlarını ertelemeden verdiği sözü tutarak anlaşma gününde taşınma işlemini gerçekleştirir. Bu sebeple yıllardır en güvenilir nakliye firması olarak tanınmaktadır. Bu noktada müşterilerimize verdiğimiz güvenle onların da çevrelerine hitap etmekteyiz. Nakliye hizmeti sunan şirketimiz eşyalarınızın yapısına uygun paketleme araçları ve ambalaj malzemeleri ile kolileme işlemini gerçekleştirmektedir. Paketleme ve kolileme işleminde kullandığımız malzemeler A kalitedir. Eşyalarınızı kırılacak ve çizilecekleri sınıflandırdıktan sonra paketleyerek yine aynı düzende nakliye aracımıza almaktayız. İstediğiniz miktarda ya da boyutta eşyanızı itina ile yerine ulaştırmaktayız.

Ofis taşıma işlemleri için de özellikle kurumsal iş ortaklarımız ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda uzun yıllardır referanslarımıza yenilerini eklemekteyiz. Nakliye konusunda bu başarımızı işimizde şeffaf çalışma prensipleri ile hareket ediyor olmamıza borçluyuz.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Vizyonumuz

İstanbul Beşiktaş ilçesi genelinde nakliye hizmeti ile başlayan yolculuğumuzda ilk hedefimiz İstanbul geneline kaliteli bir hizmet sunmaktı. Bugün geldiğimiz noktada şirketimiz tüm İstanbul’da en çok tercih edilen nakliye firmaları arasında ilk sıralardayız. Faaliyete geçtiğimiz günden beri önce müşteri memnuniyeti ve güveni dediğimiz bu süreçte sizler için en kaliteli taşımacılığı hayata geçirdik. Eşya taşıma konusunda çağın gelişmelerini de çalışmalarımıza dahil ettik. Teknolojik gelişmeleri çalışmalarımızda kolaylık sağlayacak şekilde uygulamada kullanıyoruz. Amacımız eşya taşıma konusunda kolaylıklar sunmaktır. Bu sayede müşterilerimiz için kabus olan taşınma işlemini pratik ve planlı bir çalışma ile oldukça ferah bir düzende gerçekleştirmekteyiz. Çalışma anlayışımızda müşterimizin güveni ve gönül rahatlığı bizim için her şeyden önemlidir. O nedenle önceliğimiz bize taşıma sürecinde emanet ettiğiniz eşyalarınızın taşınmasını güvenli şekilde yapmaktır.

Misyonumuz
Misyonumuz

Misyonumuz

İstanbul genelinde kaliteli ve güvenilir nakliye hizmeti amacı ile çıktığımız bu yolda misyonumuz Türkiye çapında hizmet vermektir. Nakliye araç filomuzu genişleterek tüm Türkiye’de eşya taşıma işinde güvenle tanınır bir firma olmak hedefindeyiz. Beşiktaş evden eve nakliyat alanında kurumsal bir şekilde çalışmaktayız. Hakkımızda daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.